Job Talent office hours

Job Talent Hasselt

Contact Job Talent Hasselt for an appointment

Thonissenlaan 14
3500 Hasselt

hasselt@jobtalent.be

T + 32 11 71 30 30
F + 32 11 71 30 31

Job Talent kantoor

Contacteer Job Talent Herentals voor een afspraak

Fraikinstraat 65
2200 Herentals

herentals@jobtalent.be

T + 32 14 74 30 00
F + 32 14 74 30 39

Job Talent Leuven

Contact Job Talent Leuven for an appointment

Bondgenotenlaan 143
3000 Leuven

leuven@jobtalent.be

+32 16 85 21 21
F +32 16 85 21 20

Jobtalent Neerpelt

Contact Job Talent Neerpelt for an appointment

Koning Albertlaan 47 / 1
3910 Neerpelt

neerpelt@jobtalent.be

T + 32 11 71 92 92
F + 32 11 71 92 91

Job Talent kantoor

Contacteer Job Talent Rumst voor een afspraak

Lage Vosbergstraat 46
2840 Rumst

rumst@jobtalent.be

T + 32 3 432 00 30
F + 32 3 432 00 39

Jobtalent Sint-Truiden

Contact Job Talent Sint-Truiden for an appointment

Tiensesteenweg 38
3800 Sint-Truiden

sinttruiden@jobtalent.be

T + 32 11 75 10 20
F + 32 11 75 10 21

Jobtalent-Zaventem

Contact Job Talent Zaventem for an appointment

Vilvoordelaan 153A
1930 Zaventem

zaventem@jobtalent.be

+32 2 300 29 00
F +32 2 300 29 01